Partneři

Alveno… nejlehčí docházka od začátku a napořád.

Alveno je moderní online docházkový a přístupový systém pro malé i velké firmy bez ohledu na odvětví jejich podnikání.
Pomáhá uživatelům s evidencí pracovní doby svých zaměstnanců a navíc šetří jejich čas i peníze. Díky variabilitě nastavení se Alveno přizpůsobí konkrétním požadavkům firmy a jejímu fungování. Je to efektivní nástroj pro docházku a podklady pro mzdy. Kromě zaznamenávání příchodů a odchodů zaměstnanců do práce umí pomoci také s řadou dalších náležitostí. Umožňuje sledovat přítomnost zaměstnanců i na odloučených pracovištích, zaznamenávat pauzy a jiná přerušení pracovní doby, vytvářet rozpis směn, žádat i schvalovat dovolenou či návštěvu lékaře, umí počítat nárok na stravenky a umožňuje vytvářet exporty dat dle potřeb a nastavení uživatele. Systém Alveno může sloužit také jako přístupový systém. Zaměstnancům tak lze přiřadit různá práva pro přístup do jednotlivých částí nebo objektů firmy.
Alveno je postavené na moderních technologiích s moderním designem. Funguje jako responzivní webová aplikace, nezávislá na platformě či zařízení uživatele. Je poskytován jako komplexní službu, spolu s kvalitním servisem, technickou podporou, hardwarem v podobě biometrických čteček a dalším vývojem softwaru.

www.alveno.cz

Tvoříme bezstarostné galaktické weby teprve od roku 2016

Jsme mladí, ale za to se v aktuálních technologiích dobře vyznáme. Galaktický web je moderní, funkční a prodává. Důvěru v nás mají velké společnosti, ale i začínajicí podnikatelé.

www.vesmirnekure.cz